Plastové okná a dvere Salamander

Ponúkame Vám široký vyber produktov. Preto bude pre Vás jednoduché si zvoliť optimálne riešenie pre Váš projekt – plastové okná sú investícia na roky dopredu, preto správna voľba okna ,materiálu a typu zasklenia je dôležitá. Netreba opomenúť ani vzhľadu doplnkov ktoré dodajú správny charakter vášmu interiéru i exteriéru.

Špičkové 5, 6 a 7 komorové plastové okná SALAMANDER® Streamline a Bluevolution® z nemeckého PVC profilu s vynikajúcimi vlastosti a výbornú statikou vďaka stavebnej hĺbke plastových okien 76-92mm.

Plastové okná SALAMANDER® sa vyznačujú vysokou kvalitou použitých materiálov. Po dlhé roky si okná zachovávajú svoje vlastnosti – pevnosť, tvar, odolnosť proti UV žiareniu a poveternostným vplyvom a predovšetkým svojou farebnosť. Ďalšou prednosťou plastových okien SALAMANDER® je ich nenáročná údržba.
Na výrobu plastových okien a balkónových dverí sú používané moderné 5 komorové plastové profily SALAMANDER Streamline a bluEvolution.

Streamline SL

Streamline-SL

Streamline 3D

Streamline 3D

BluEvolution

BluEvolution

Plastové okná Salamander štandardne zasklievame dvojsklom alebo trojsklom, ale ponúkame aj ďalšie druhy skiel, ako napríklad protislnečné so zníženým koeficientom tepelnej priestupnosti, ďalej tiež bezpečnostné, tvrdené, ornamentné a ďalšie.